KREDYTY DO 250 000ZŁ WODZISŁAW ŚLĄSKI

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 20 Grudzień, 2017  16:15
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe

Opis oferty:

Bezpłatne porównanie ofert kredytów w Wodzisławiu Śl.

Potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na remont, naprawę samochodu czy inne nagłe wydatki? Dziś sprawdzimy, czy można łatwo otrzymać kredyt. Podpowiemy również gdzie pożyczyć pieniądze i uzyskać je na najlepszych warunkach.

Jak pożyczają Polacy?

Kiedyś byliśmy przyzwyczajeni do tego że po mały kredyt szło się do placówki Banku w którym mamy konto. Dzisiaj Polacy coraz częściej korzystają z tzw. chwilówek. Najczęściej jest to spowodowane tymczasowym brakiem gotówki w portfelu.Uzyskanie 1000zł online stało się dzisiaj dziecinnie proste i szybkie ale pożyczanie w ten sposób na dłuższą metę może doprowadzić domowy budżet do ruiny.

Interesuje mnie kredyt – jakie dokumenty muszę skompletować?

Podstawowym dokumentem do ubiegania się o kredyt czy pożyczkę jest ważny dowód osobisty i najczęściej dokument potwierdzający osiągany przez nas dochód. Czasem na zaświadczenie o dochodzie trzeba długo czekać więc naszym Klientom możemy zaproponować przedstawienie wyciągu z konta lub druku RMUA lub PIT od pracodawcy.To znacznie ułatwia proces przyznania finansowania.
Mam już kredyt gotówkowy. Czy mogę płacić niższą ratę?

Jest to możliwe. Oferty banków się zmieniają i warto zainteresować się tą możliwością. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zaproponować szereg atrakcyjnych rozwiązań dzięki którym mogą zaoszczędzić i płacić miesięcznie mniejszą ratę.

Co to jest kredyt konsolidacyjny? Czy jest on korzystny?

Kredyt konsolidacyjny daje możliwość połączenia kilku miesięcznych rat w jedną płatność. Dzięki temu Klient zamiast płacić kilka rat do kliku banków płaci tylko jedną w miesiącu i w jednym terminie tylko w jednej instytucji. Celem takiego zabiegu często jest też poprawienie płynności finansowej Klienta i podreperowanie domowego budżetu. Znalezienie odpowiedniej oferty może być bardzo korzystne i pozytywnie wpływać na domowe finanse.

Czy mogę dobrać dodatkową gotówkę przy konsolidacji?

Jeśli Klient ma taką potrzebę i zdolność kredytową ,przygotujemy ofertę odpowiadającą potrzebom naszego Klienta.

Jak pożyczać korzystnie?

Przede wszystkim należy dokładnie zapoznać się z proponowaną ofertą kredytu. Dobrze jest sprawdzić czy spełniamy kryteria do przedstawionej oferty. Dobrze jest też porównać wysokość raty w kilku miejscach jednakże samodzielne odwiedzenie kilku banków i wykonywanie zapytań do BIK może negatywnie odbić się na tym w jaki sposób będziemy postrzegani w banku. Jednym słowem odradzamy tą metodę. Żeby szybko i bezpłatnie sprawdzić ofertę mogą Państwo się z nami skontaktować. Nie trzeba wypełniać żadnych skomplikowanych formularzy ,wystarczy do nas zadzwonić.

Umów się na spotkanie z naszym Doradcą :
Biuro Kredytowe Consumer Credit

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Wodzisław Śląski
Magdalena
Na Lento.pl od 26 lut 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń