Agencja detektywistyczna DetektywLex prywatny detektyw

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 15 Sierpień, 2018  14:07
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA DETEKTYWLEX oferuje usługi detektywistyczne i detektywistyczno-prawne.


www.detektywlex.com

Usługi jakie oferujemy, są owocem naszego doświadczenia i unikalnego podejścia do szeroko rozumianej pomocy detektywistycznej i doradztwa prawnego. Nasze szerokie kontakty sprawiają, że działamy na terenie całej Polski oraz poza granicami państwa.

Współpracując z najlepszymi specjalistami z sukcesem realizujemy szereg działań detektywistyczno-prawnych. Dogłębna i fachowa analiza zleconego problemu skutkuje jego rozwiązaniem. Usługi jakie oferujemy, są owocem naszego doświadczenia i unikalnego podejścia do szeroko rozumianej pomocy detektywistycznej i doradztwa prawnego.

Agencja detektywistyczna DETEKTYWLEX to kunszt śledczy, gdzie profesjonalni detektywi znają doskonale prawo, a także współpracują z najlepszymi kancelariami prawnymi.

Prowadzimy śledztwa detektywistyczne, gdzie w celu ujawnienia nieprawidłowości przeprowadzamy „prowokacje”. Wykonujemy również tzw. testy wierności. Jesteśmy do Panstwa dyspozycji w każdej sprawie. Wyjaśniamy sprawy kryminalne. Zajmujemy się śledzeniem niewiernych żon, mężów, partnerów i partnerek. Zbieramy odpowiednie materiały celem wykazania w sądzie, jako dowód w sprawie.

Zajmujemy się sprawami różnego rodzaju, m.in są to:
- Sprawy Rodzinne
- Sprawy Osobowe
- Sprawy Gospodarcze
- Sprawy Cywilne
- Sprawy Karne

Każde zlecenie realizowane jest w sposób dyskretny. Współpracujący z nami specjaliści posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Wyrażamy opinię na temat przedstawionego problemu. Służymy fachową pomocą przy tworzeniu warstwy merytorycznej tekstu, materiału dowodowego, po czym wykonujemy profesjonalne pisma, które są niezbędne jako dowód w sprawie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

telefon: 534 - pokaż numer telefonu - ,
www.detektywlex.com

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Wodzisław Śląski
Detektywlex
Na Lento.pl od 17 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń