Praca dla opiekunki w Niemczech od zaraz

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 21 Styczeń, 2024  06:39

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:6000 zł
  • Płaca brutto max.:10000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Benway Sp z o.o

Opis oferty pracy

Firma Benway poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizacją pobytu na terenie Niemiec.

Opis stanowiska
Praca dla opiekunki osób starszych na terenie Niemiec w domach prywatnych polega na prowadzeniu domu np.pranie, gotowanie itp., załatwianiu sprawunków oraz zakupów. Pomoc podopiecznej lub podopiecznemu w czynnościach dnia codziennego, asekuracja, organizacja czasu wolnego, spacery, rozmowy itp.

Dysponujemy zleceniami na terenie Bawarii począwszy od Wurzburg, Bad Neustadt poprzez Erlangen, Nurnberg, Inglostadt, Monachium, Garmisch Partenkirchen i rózne inne miejscowości mniejsze lub większe.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą w charakterze opiekunki/a.

Oferujemy sprawdzone miejsca, atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy i pomoc koorydnatora.

Nasze oczekiwania :
Znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu podstawowym
Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkami rodziny)
Zadbany wygląd, poczucie odpowiedzialności, cierpliwość, wyrozumiałość
Brak nałogów takich ja alkohol lub środki zmieniające świadomość
Mile widziane referencje oraz prawo jazdy

Nasza oferta
Naszym Opiekunkom i Opiekunom gwarantujemy :
Bezpieczną i legalną formę współpracy , opłacane składki w Niemczech, dzięki czemu można korzystać z niemieckiej służby zdrowia oraz w przyszłości uzyskać świadczenia emerytalne z Niemiec
Elastyczną długość pobytu : wyjazdy na 1 miesiąc lub dłużej
Atrakcyjne zarobki - do 1900 , - € brutto miesięcznie + dodatki za święta
Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
Wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na miejscu w Niemczech

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel.519 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Chojnice w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Na Lento.pl od 13 wrz 2017
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków